Uroczyste wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych pracownikom WDK w Kielcach

17 czerwca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych dla pracowników instytucji oraz osób zasłużonych dla kultury. Wydarzenie było okazją do uhonorowania wieloletniej pracy, zaangażowania oraz szczególnych zasług na rzecz kultury regionu świętokrzyskiego.



























